oddzielić iałka i ubić z cukrem na sztywno Jak będzie zupełnie sztywne dodawać po jednym żółtku i cały czas ubijać. mąki zmieszać z proszkiem do pieczenia i przesiewając dodać do ubitych jajek i delikatnie wymieszać.Wylać na blachę wyłożoną papierem do pieczenia (wielkość papieru taka jak dno blachy)Upiec 160 stopni 25 minut nie otwierać piekarnika w trakcie pieczenia Gdy minie czas pieczenia wyjąć blachę i ją spuścić na deskę tak aby wstrząsnąć