Ugotować 3 budynie w dużej butelce pysia ( tak jak się gotuje budyń tylko pysiu zamiast mleka ) - gorącą masę wylać na biszkopt( wcześniej zdjąć z niego skórkę oraz papier z dołu )
jak masa przestygnie ułóżyć na niej biszkopty czekoladą w dół
w 1\3 szklanki gorącej wody rozpuścić zieloną galaretkę . Ubić 400 ml. kremówki Jak galaretka będzie zimna, ale płynna dodawać stopniowo do kremówki
Ubitą śmietanę wyłożyć na blachę .
1,5 szklanki gorącej wody rozpuścić zieloną galaretkę . Jak będzie zimna i delikatnie będzie gęstniała to wylać ją na placek i do lodówki