margarynę utrzeć z cukrem Dodawać stopniowo na zmianę po trochę żółtka, śmietanę, mąkę zmieszaną z proszkiem i przesianą Całe ciasto podzielić na 3 części. ( Jedną część zrobić kulkę zawinąć w folię przezroczystą i włożyć do zamrażalki) Do jednej dodać kakao wymieszać Przełożyć jedną część na blachę posmarowaną margaryną i posypaną bułką tartą.Na to owoce, między kawałki owoców pokruszyć część z kakao. Następnie ubić białka z szczyptą soli i łyżeczką cukru na bardzo sztywną pianę Wyłożyć na blachę . Zamrożoną część zetrzeć na grubych oczkach na tarce.Piec około 55 minut w 180 stopniach