Laat de mango in 15 min. iets ontdooien. Boen ⅓ limoen schoon en pers de limoen uit. Doe de mangostukjes met het sap van de limoen (ca. 2 el per 4 personen), ⅖ van de tajín seasoning en het water in de blender. Mix tot een gladde sorbet en zet 20-30 min in de vriezer.
Verhit ondertussen de zonnebloemolie in de (frituur)pan tot 170 °C. Frituur de rijstvellen ca. 1 min. tot ze opbollen. Hou indien nodig de vellen tijdens het frituren met de tang recht. Laat uitlekken op keukenpapier en bestrooi direct met ⅖ van de tajín.
Boen de rest van de limoenen schoon, rasp de groene schil van de vruchten en pers uit (ca. 50 ml per 4 personen). Snipper de sjalot, rasp de knoflook, snijd de koriander en de jalapeño fijn. Meng met het limoensap en -rasp tot een salsa en breng op smaak met peper en eventueel zout.
Snijd de zalm in dunne plakken van 0.5 cm. Verdeel de zalm in een kransvorm over borden en besprenkel met de salsa. Snijd de rest van de jalapeño in dunne ringen en verdeel over de kransen. Halveer de passievruchten en leg de helften in het midden.
Haal de sorbet uit de vriezer (de sorbet moet stevig maar schepbaar zijn). Maak met 2 lepels 4 quenelles en leg ze naast de passievruchten. Bestrooi met de rest van de tajín. De rest van de sorbet kun je opnieuw invriezen.
Leg de rijstvellen op de kransen en bestrooi de eetbare bloemen. Serveer direct en breek de rijstvellen met een lepel aan tafel